Καλωσορίζουμε στην ομάδα των υποψηφίων του ΤΟΠΟΥ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ τον Παναγιώτη Αγγελίδη, Πρόεδρο της Κοινότητας Λυδίας.
Ο Παναγιώτης Αγγελίδης είναι ιδιωτικός υπάλληλος. Είναι εκλεγμένος Πρόεδρος της Κοινότητας Λυδίας και ασχολείται χρόνια με την Αυτοδιοίκηση και την πολιτική.
![](https://kavalawebnews.gr/wp-content/uploads/2023/07/ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ-1.jpg)
Με τον Παναγιώτη Αγγελίδη, με την πολύτιμη γνώση του και εμπειρία του, θα αγωνιστούμε για να αναδείξουμε και να αξιοποιήσουμε τους πόρους και τις δυνατότητες της Δημοτικής Ενότητας των Φιλίππων: το Βαπτιστήριο της Λυδίας, το Συνεδριακό Κέντρο Λυδίας σε συνεργασία με τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη μας και φυσικά το Μνημείο Παγκόσμιας Κληρονομιάς ΟΥΝΕΣΚΟ των Φιλίππων.
Είναι ευθύνη όλων μας η ανάδειξη και η αξιοποίηση του πλούτου του πρώην δήμου Φιλίππων!
Μάκης Παπαδόπουλος
Υποψήφιος Δήμαρχος Καβάλας
Δημοτικός Σύμβουλος
Επικεφαλής της Ανεξάρτητης Δημοτικής Κίνησης
Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ