Βελτιώθηκε η υγεία του προέδρου της ΝΟΔΕ και Γραμματέα του δήμου Καβάλας Μπάμπη Δράκου, ο οποίος νοσηλεύεται από τα ξημερώματα του Σαββάτου στην εντατική του νοσοκομείου της Καβάλας.
Αύριο Τετάρτη αναμένεται να βγει από την εντατική και να μεταφερθεί σε θάλαμο της Καρδιολογικής κλινικής για ανάρρωση, ενώ τις επόμενες ημέρες θα πάρει εξιτήριο.
Υπενθυμίζεται ότι τα ξημερώματα του περασμένου Σαββάτου ο κ. Δράκος υπέστη έμφραγμα και διακομίστηκε στο νοσοκομείο της Καβάλας.