Μέχρι αργά τα μεσάνυχτα κράτησαν οι εκδηλώσεις της Λευκής Νύχτας στους δρόμους και τα στενά του κέντρου της Καβάλας. Παρά την απογευματινή βροχόπτωση, οι Καβαλιώτες και οι επισκέπτες της πόλης δεν πτοήθηκαν και συμμετείχαν σε όλες τις δράσεις που έγιναν από τους πολιτιστικούς συλλόγους, τους φορείς και τους καταστηματάρχες της περιοχής μας!
![](https://kavalawebnews.gr/wp-content/uploads/2024/05/LEYKH-NYXTA-3.jpg)
Ιδιαιτέρως αυξημένη ήταν και η κίνηση που παρατηρήθηκε στα εμπορικά μαγαζιά και τις επιχειρήσεις εστίασης της Καβάλας, καθώς εκατοντάδες συμπολίτες μας θέλησαν να απολαύσουν τα εντυπωσιακά κοκτέιλ, τις εκπλήξεις και τις δελεαστικές τους τιμές!
![](https://kavalawebnews.gr/wp-content/uploads/2024/05/LEYKH-NYXTA-1.jpg)
![](https://kavalawebnews.gr/wp-content/uploads/2024/05/LEYKH-NYXTA-2.jpg)
Οι διοργανωτές της Λευκής Νύχτας, του κορυφαίου θεσμού της καβαλιώτικης αγοράς, ανανεώνουν το ραντεβού τους με τους πολίτες για την επόμενη χρονιά!