ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ

Νέα Εποχή

Εκλογική Περιφέρεια Χρυσούπολης

  1. ΓΑΤΟΥΛΑ ΑΔΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ 1454
  2. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 860
  3. ΚΟΥΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 846
  4. ΜΑΚΚΙΔΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 782
  5. ΜΕΡΜΕΛΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 761
  6. ΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 713
  7. ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 672
  8. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 655
  9. ΓΚΡΙΤΖΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 562
  10. ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 561
  11. ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 552
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 483
  13. ΡΕΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 475
  14. ΓΑΖΓΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 458
  15. ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 429
  16. ΛΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 427
  17. ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 394
  18. ΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 375
  19. ΚΥΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 369
  20. ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 319
  21. ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 303
  22. ΜΙΚΙΟΥ ΤΣΟΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 299
  23. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΙΠΙΚΟ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 262
  24. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ (ΒΟΥΚΑΛΕΛΗ) ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 259
  25. ΤΖΙΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 254
  26. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 240
  27. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ 209
  28. ΒΟΝΙΚΑΚΗ ΔΙΑΛΕΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 208
  29. ΛΕΙΒΑΔΙΤΟΥ ΓΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 142

 Εκλογική Περιφέρεια Κεραμωτής

  1. ΖΥΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1096
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1032
  3. ΣΙΝΙΩΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 971
  4. ΛΙΒΕΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΙΣ) του ΣΟΛΩΝΑ 827
  5. ΣΙΩΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΟΛΩΝΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 784
  6. ΚΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 660
  7. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 615
  8. ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΔΗΜΟΥ 454
  9. ΠΕΛΤΕΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 233

Εκλογική Περιφέρεια Ορεινού

  1. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 831
  2. ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 691
  3. ΘΕΟΛΟΓΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 171

Πορεία με Όραμα

Εκλογική Περιφέρεια Χρυσούπολης

  1. ΓΚΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1130
  2. ΑΡΓΥΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 756
  3. ΤΟΥΜΠΕΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 737
  4. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 701
  5. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 654
  6. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 582
  7. ΧΑΤΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 530
  8. ΦΑΝΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 528
  9. ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 508
  10. ΨΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 506
  11. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 487
  12. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 481
  13. ΓΕΝΝΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 425
  14. ΔΟΛΔΟΥΚΗ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΛΕΜΗ) του ΠΟΛΥΤΙΜΟΥ 406
  15. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 356
  16. ΚΟΡΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 341
  17. ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 338
  18. ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ 333
  19. ΜΠΟΥΝΤΖΟΥΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 326
  20. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 320
  21. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 259
  22. ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 203
  23. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 157
  24. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 155
  25. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 145
  26. ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ-ΛΑΔΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 140
  27. ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 115
  28. ΜΙΡΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 93
  29. ΚΙΡΚΙΤΖΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 79

Εκλογική Περιφέρεια Κεραμωτής

  1. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΛΑΡΙΣΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 1600
  2. ΚΑΪΝΤΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 804
  3. ΧΑΤΖΗΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 738
  4. ΨΥΧΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΗΓΑΝΙΤΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 568
  5. ΛΕΠΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 482
  6. ΣΚΟΡΔΑ-ΚΑΡΑΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 478
  7. ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 457
  8. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 418
  9. ΜΟΥΖΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 323

Εκλογική Περιφέρεια Ορεινού

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 670
  2. ΚΟΡΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΑΤΟΖ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 462

Λαϊκή Συσπείρωση Νέστου

Εκλογική Περιφέρεια Χρυσούπολης

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 65
  2. ΤΟΜΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 61
  3. ΤΣΙΜΑΓΕΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 58
  4. ΤΙΡΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 54
  5. ΚΩΤΣΑ ΠΟΤΟΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45
  6. ΒΟΥΚΑΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30
  7. ΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΡΥΤΗ 26
  8. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 26
  9. KACHAMACHKOVA PARVOLETA του GEORGI 25
  10. ΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25
  11. ΑΜΠΑΝΟΖΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22
  12. ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 22
  13. ΜΑΚΡΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18
  14. ΑΛΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 16
  15. ΜΕΛΙΣΣΙΔΟΥ ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
  16. ΤΖΙΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 8
  17. ΤΣΑΚΝΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 8
  18. ΘΑΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 5
  19. ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 4
  20. ΚΟΡΕΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 4

 Εκλογική Περιφέρεια Κεραμωτής

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΠΙΤΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52
  2. ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 32
  3. ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΓΚΕΡΛΕΚΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
  4. ΦΡΑΓΚΙΔΟΥ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17
  5. ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
  6. ΚΕΚΙΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
  7. ΒΑΝΔΩΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

Εκλογική Περιφέρεια Ορεινού

  1. ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30
  2. ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΚΛΕΙΔΗ 15