Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Κηπούπολης-Καλαμίτσας είναι στην ευχάριστη θέση να σας παρουσιάσει την Χριστουγεννιάτικη Εκδήλωση Κηπούπολη-Καλαμίτσα “Η γειτονιά των Ξωτικών και ο Άγιος Βασίλης” που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 16-12-23 στο Πάρκο της Αγίας Ειρήνης.
Αυτές τις Άγιες ημέρες Αγάπης γινόμαστε όλοι παιδιά.
Η εκδήλωση περιλαμβάνει FACEPAINTING,ANIMATER, ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥΣ ΧΟΡΟΥΣ, ΧΟΡΟΥΣ ΖΟΥΜΠΑ, ΚΑΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΟΡΩΔΙΑ ΜΑΣ, ΜΟΥΣΙΚΟΘΕΑΤΡΙΚΗ ΔΙΑΔΡΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ, ΦΩΤΑΓΩΓΗΣΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΜΠΑΝΤΑΣ, ΔΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΖΕΣΤΟ ΚΡΑΣΙ ΚΑΙ ΕΔΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ. ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΤΗΣ ΜΑΣ Ο ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ.
ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΜΑΣ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΜΑΣ.