Οι εργαζόμενοι της Υπηρεσίας Καθαριότητας του δήμου Καβάλας φρόντισαν για τον ευπρεπισμό πάρκων και κοινοχρήστων χώρων σε διάφορα σημεία της Καβάλας.
Πιο συγκεκριμένα, καθάρισαν και απομάκρυναν τα κλαδιά και τη χαμηλή βλάστηση στα μικρά πάρκα των οδών Ιωάννου Μέξη, Θεσσαλονίκης, Λευκωσίας, Σηλυβρίας και στο ρέμα Ποταμουδίων.
Αντίστοιχες παρεμβάσεις, με βάση τον προγραμματισμό της Υπηρεσίας Καθαριότητας του Δήμου Καβάλας, θα πραγματοποιηθούν το επόμενο χρονικό διάστημα και σε άλλες περιοχές του Δήμου Καβάλας!