Ο Διοικητής του Γενικού Νοσοκομείου Καβάλας, Κωνσταντίνος Κλειτσιώτης, εκφράζει τις θερμές ευχαριστίες του στον Βουλευτή Καβάλας κ. Πασχαλίδη Ιωάννη για την ευγενική χειρονομία της δωρεάς του στο Γενικό Νοσοκομείο Καβάλας.
Σ’ αυτή τη δύσκολη συγκυρία η στήριξη που μας παρέχετε είναι εξαιρετικά σημαντική.
Με εκτίμηση
ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ Γ. Ν. ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ. ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ
Ευχαριστήριο του ΕΚΑΒ
Το σωματείο εργαζομένων 6ου ΕΚΑΒ Καβάλας ευχαριστεί δημόσια τον βουλευτή Καβάλας της Νέας Δημοκρατίας Κο Πασχαλίδη Ιωάννη, για την πολύτιμη συνεισφορά του ώστε να προμηθευτούμε με μέσα ατομικής προστασίας.
Ο Πρόεδρος Δ.Σ. Ο Γ. Γραμματέας
Τσιτσιλικάκης Κων/νος Τσικνάκης Παύλος