Ολοκληρώθηκε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τραμπολίνο που διεξάχθηκε στο κλειστό γυμναστήριο του Λαυρίου στις 28-29 Απριλίου 2018 και ο ΑΟ Παλμός έβαλε αρκετά μετάλλια στις αποσκευές του.
Τελικά αποτελέσματα
Στην κατηγορία Κορασίδων (13-14 ετών): 1η η Λυδία Τσακαλίδου όπου κέρδισε με εντυπωσιακή διαφορά, δείχνοντας για ακόμη μια φορά την εξαιρετική φόρμα που διανύει.
Στην κατηγορία Εφήβων (15-17 ετών): 3ος ο Δημήτρης Νώλης στο Τραμπολίνο και 1ος στο Διπλό Μίνι Τραμπολίνο.
Στην κατηγορία Νεανίδων (15-17 ετών): 5η η Ευρυδίκη Αργύρη στο Τραμπολίνο και τρίτη στο Διπλό Μίνι Τραμπολίνο.
Στην κατηγορία Παίδων (13-14 ετών): 6ος ο Γιώργος Πούλιος στο Τραμπολίνο και 2ος στο Διπλό Μίνι Τραμπολίνο και ο Γιάννης Καρασταμάτης 3ος στο Διπλό Μίνι Τραμπολίνο.