Με πολύ κόσμο στο πλευρό του ο ΑΟΚ θα παίξει την Κυριακή στο Οφρύνιο με τον Αετό. Ο Κώστας Ανυφαντάκης έχει όλους τους παίκτες στη διάθεση του. Χθες η προπόνηση έγινε στο Κρυονέρι ενώ σήμερα οι παίκτες κατά πάσα πιθανότητα θα πραγματοποιηθεί στο «Ανθή Καραγιάννη».
Ο Κώστας Ανυφαντάκης και χθές δοκίμασε σχήματα για το παιχνίδι που έρχεται. ΝΑ σημειωθεί πως ο ΑΟΚ θα παίξει για πρώτη φορά στο γήπεδο του Οφρυνίου, είτε αυτό έχει να κάνει με επίσημο η φιλικό παιχνίδι.
Υπολογίζει και Μπαμπατζάνη ο Σίτσας
Ο Δημήτρης Σίτσας μετράει μόνο μια απώλεια για το ματς της Κυριακής. Είναι αυτή του Γιάννη Νάκου που μάλιστα θα χειρουργηθεί την Τρίτη που μας έρχεται στο γόνατο.
Υπολογίζει τον Αλέξη Μπαμπατζάνη που δεν έπαιξε στην Κομοτηνή με τη Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου, λόγω ασθένειας.Ο Μπαμπατζάνης έχει να παίξει σε αγώνα πρωταθλήματος μετά την 1η αγωνιστική όπου είχε τραυματιστεί σοβαρά στο χέρι του.
Γ.Ν.