Η Λέσχη Φιλάθλων Καβάλας θα πραγματοποιήσει τη Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2017 και ώρα 20.00, στο κινηματογράφο OSCAR, την καθιερωμένη κοπή της βασιλόπιτας.Κατά την διάρκεια της εκδήλωσης θα παρουσιαστούν όλες οι μετεγγραφές του ΑΟΚ που έγιναν τη τελευταία μετεγγραφική περίοδο, θα παρουσιαστεί η καλύτερη ενδεκάδα του ΑΟΚ όλων των εποχών, βάσει διαδικτυακής ψηφοφορίας που διεξήγαγε η Λ.Φ.Κ. και θα βραβευτεί το καλύτερο γκόλ του ΑΟΚ για το έτος 2016.
Ιδιαίτερες βραβεύσεις
Φέτος όντως οι βραβεύσεις θα έχουν ένα ιδιαίτερο χρώμα, μιας και θα βραβευτεί ο φροντιστής της ομάδας του μπάσκετ, Αντώνης Κρίτος για την έως τώρα προσφορά του στην KAVALA BC, κaι θα τιμηθεί επίσης, η μνήμη του πρόσφατα εκλιπόντος, Απόστολου Χατζησάββα.
Γιώργος Νελόπουλος