Το σποτ του συνδυασμού ”Όραμα για το Μέλλον” για τον τουρισμό στον Δήμο Καβάλας, δημοσιοποιήθηκε το Σάββατο 19 Αυγούστου, στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και στο site του συνδυασμού.
Το σποτ παρουσιάζουν οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του συνδυασμού, Χαράλαμπος Κουφατζής και Ελένη Κυτίδου, μαζί με τον υποψήφιο δήμαρχο Καβάλας, Ντίνο Κλειτσιώτη.
Παρακάτω παρατίθενται οι σύνδεσμοι των λογαριασμών του instagram, του facebook, καθώς και του site του συνδυασμού ”Όραμα για το Μέλλον”, όπου οι συμπολίτες μας μπορούν να δουν το εν λόγω σποτ, αλλά και αυτά που θα ακολουθήσουν τις επόμενες ημέρες.
instagram: https://instagram.com/orama_gia_to_mellon
facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100094096882209