Το σποτ του συνδυασμού ”Όραμα για το Μέλλον” για την επίλυση του κυκλοφοριακού προβλήματος της Καβάλας, δημοσιοποιήθηκε την Παρασκευή 18 Αυγούστου, στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και στο site του συνδυασμού.
Το σποτ παρουσιάζει ο επικεφαλής του συνδυασμού και υποψήφιος δήμαρχος Καβάλας, Ντίνος Κλειτσιώτης.
Παρακάτω παρατίθενται οι σύνδεσμοι των λογαριασμών του instagram, του facebook, καθώς και του site του συνδυασμού ”Όραμα για το Μέλλον”, όπου οι συμπολίτες μας μπορούν να δουν το εν λόγω σποτ, αλλά και αυτά που θα ακολουθήσουν τις επόμενες ημέρες.
instagram: https://instagram.com/orama_gia_to_mellon
facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100094096882209