Χριστόδουλος Τοψίδης: Από τη διοίκηση της Περιφέρειας δεν περιμένουμε πολλά πράγματα
Προβλήματα, όπως αυτό της μείωσης των δρομολογίων από το αεροδρόμιο της Καβάλας προς την Αθήνα, θα επιλυθούν όταν η «Περιφερειακή Σύνθεση» αναλάβει τα ηνία της διοίκησης της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης. Τα παραπάνω υπογράμμισε στο πλαίσιο δηλώσεών του στην ΕΡΑ Καβάλας, ο επικεφαλής της μείζονος αντιπολίτευσης στο περιφερειακό συμβούλιο και επικεφαλής του συνδυασμού «Περιφερειακή … Συνεχίστε να διαβάζετε το Χριστόδουλος Τοψίδης: Από τη διοίκηση της Περιφέρειας δεν περιμένουμε πολλά πράγματα.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί