Δευτέρα, 27 Ιουνίου, 2022

Δύο νεκροί σε τροχαίο στην παραλία Οφρυνίου

Δύο άτομα σκοτώθηκαν σε τροχαίο που συνέβη...

Βασάνιζε γάτα, αλλά τον «πρόδωσε» το βίντεο

Ταυτοποιήθηκε το άτομο που απεικονίζεται σε βιντεοληπτικό...

«Άδειασαν» τους λογαριασμούς επιχειρηματιών σε Καβάλα και Δράμα

Σε εξέλιξη βρίσκονται οι έρευνες των αστυνομικών...

Όλο το αγωνιστικό πρόγραμμα του ΑΟΚ

Ακολούθησε μας

Πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα η νέα κλήρωση της Superleague 2 με την συμμετοχή της ΠΑΕ Α.Ο Καβάλα 1965 και της ΠΑΕ Ζάκυνθος.

Ο ΑΟΚ αγωνίζεται στον Α’ Όμιλο.

Το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα του Α΄ Ομίλου έχει ως εξής:

1η – 18η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα
Ολυμπιακός Β – ΠΑΟΚ Β
Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
Τρίγλια – Νίκη Βόλου
Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Πόντου – Καβάλα
Αν. Καρδίτσας – Θεσπρωτός
Πιερικός – Ξάνθη
Ρεπό: ΑΕΛ

2η – 19η αγωνιστική
Θεσπρωτός – Πιερικός
Καβάλα – Αν. Καρδίτσας
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου
Νίκη Βόλου – Βέροια
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια
ΠΑΟΚ Β – Πανσερραϊκός
Τρίκαλα – Ολυμπιακός Β
ΑΕΛ – Απόλλων Λάρισας
Ρεπό: Ξάνθη

3η – 20ή αγωνιστική
Ολυμπιακός Β – ΑΕΛ
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Τρίγλια – ΠΑΟΚ Β
Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Πόντου – Νίκη Βόλου
Αν. Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας
Πιερικός – Καβάλα
Ξάνθη – Θεσπρωτός
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

4η – 21η αγωνιστική
Καβάλα – Ξάνθη
Αλμωπός Αριδαίας – Πιερικός
Νίκη Βόλου – Αν. Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
ΠΑΟΚ Β – Βέροια
Τρίκαλα – Τρίγλια
ΑΕΛ – Πανσερραϊκός
Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Β
Ρεπό: Θεσπρωτός

5η – 22η αγωνιστική
Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας
Τρίγλια – ΑΕΛ
Βέροια – Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ Β
Αν. Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός – Νίκη Βόλου
Ξάνθη – Αλμωπός Αριδαίας
Θεσπρωτός – Καβάλα
Ρεπό: Ολυμπιακός Β

6η – 23η αγωνιστική
Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
Νίκη Βόλου – Ξάνθη
Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός
ΠΑΟΚ Β – Αν. Καρδίτσας
Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου
ΑΕΛ – Βέροια
Απόλλων Λάρισας – Τρίγλια
Ολυμπιακός Β – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Καβάλα

7η – 24η αγωνιστική
Τρίγλια – Ολυμπιακός Β
Βέροια – Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας – Τρίκαλα
Πιερικός – ΠΑΟΚ Β
Ξάνθη – Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου
Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

8η – 25η αγωνιστική
Νίκη Βόλου – Καβάλα
Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός
ΠΑΟΚ Β – Ξάνθη
Τρίκαλα – Πιερικός
ΑΕΛ – Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
Ολυμπιακός Β – Βέροια
Πανσερραϊκός – Τρίγλια
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η – 26η αγωνιστική
Βέροια – Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Β
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
Πιερικός – ΑΕΛ
Ξάνθη – Τρίκαλα
Θεσπρωτός – ΠΑΟΚ Β
Καβάλα – Ολυμπιακός Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Τρίγλια

10η – 27η αγωνιστική
Ολυμπιακός Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας
ΠΑΟΚ Β – Καβάλα
Τρίκαλα – Θεσπρωτός
ΑΕΛ – Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας – Πιερικός
Ολυμπιακός Β – Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου
Τρίγλια – Βέροια
Ρεπό: Νίκη Βόλου

11η – 28η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου – Τρίγλια
Αν. Καρδίτσας – Πανσερραϊκός
Πιερικός – Ολυμπιακός Β
Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας
Θεσπρωτός – ΑΕΛ
Καβάλα – Τρίκαλα
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΟΚ Β
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: Βέροια

12η – 29η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Β – Νίκη Βόλου
Τρίκαλα – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ – Καβάλα
Απόλλων Λάρισας – Θεσπρωτός
Ολυμπιακός Β – Ξάνθη
Πανσερραϊκός – Πιερικός
Τρίγλια – Αν. Καρδίτσας
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

13η – 30ή αγωνιστική
Αν. Καρδίτσας – Βέροια
Πιερικός – Τρίγλια
Ξάνθη – Πανσερραϊκός
Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Β
Καβάλα – Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ
Νίκη Βόλου – Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΟΚ Β
Ρεπό: Απόλλων Πόντου

14η- 31η αγωνιστική
Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΛ – Νίκη Βόλου
Απόλλων Λάρισας – Αλμωπός Αριδαίας
Ολυμπιακός Β – Καβάλα
Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός
Τρίγλια – Ξάνθη
Βέροια – Πιερικός
Απόλλων Πόντου – Αν. Καρδίτσας
Ρεπό: ΠΑΟΚ Β

15η – 32η αγωνιστική
Πιερικός – Απόλλων Πόντου
Ξάνθη – Βέροια
Θεσπρωτός – Τρίγλια
Καβάλα – Πανσερραϊκός
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Β
Νίκη Βόλου – Απόλλων Λάρισας
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ
ΠΑΟΚ Β – Τρίκαλα
Ρεπό: Αν. Καρδίτσας

16η – 33η αγωνιστική
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου
Ολυμπιακός Β – Νίκη Βόλου
Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας
Τρίγλια – Καβάλα
Βέροια – Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου – Ξάνθη
Αν. Καρδίτσας – Πιερικός
Ρεπό: Τρίκαλα

17η – 34η αγωνιστική
Ξάνθη – Αν. Καρδίτσας
Θεσπρωτός – Απόλλων Πόντου
Καβάλα – Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας – Τρίγλια
Νίκη Βόλου – Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Ολυμπιακός Β
ΠΑΟΚ Β – Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα – ΑΕΛ
Ρεπό: Πιερικός

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Διάβασε κι αυτό

Δημοφιλέστερα Θέματα