Πέμπτη, 9 Δεκεμβρίου, 2021

Όλο το αγωνιστικό πρόγραμμα του ΑΟΚ

Ροή Ειδήσεων

Άρθρα & Απόψεις

Οικονομία

Εφημερίδα ΕΝΗΜΕΡΟΣ
Έγκυρη και έγκαιρη ενημέρωση από την εφημερίδα της Καβάλας "ΕΝΗΜΕΡΟΣ" και το Kavala Web News

Πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα η νέα κλήρωση της Superleague 2 με την συμμετοχή της ΠΑΕ Α.Ο Καβάλα 1965 και της ΠΑΕ Ζάκυνθος.

Ο ΑΟΚ αγωνίζεται στον Α’ Όμιλο.

Το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα του Α΄ Ομίλου έχει ως εξής:

1η – 18η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα
Ολυμπιακός Β – ΠΑΟΚ Β
Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
Τρίγλια – Νίκη Βόλου
Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Πόντου – Καβάλα
Αν. Καρδίτσας – Θεσπρωτός
Πιερικός – Ξάνθη
Ρεπό: ΑΕΛ

2η – 19η αγωνιστική
Θεσπρωτός – Πιερικός
Καβάλα – Αν. Καρδίτσας
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου
Νίκη Βόλου – Βέροια
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια
ΠΑΟΚ Β – Πανσερραϊκός
Τρίκαλα – Ολυμπιακός Β
ΑΕΛ – Απόλλων Λάρισας
Ρεπό: Ξάνθη

3η – 20ή αγωνιστική
Ολυμπιακός Β – ΑΕΛ
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Τρίγλια – ΠΑΟΚ Β
Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Πόντου – Νίκη Βόλου
Αν. Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας
Πιερικός – Καβάλα
Ξάνθη – Θεσπρωτός
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

4η – 21η αγωνιστική
Καβάλα – Ξάνθη
Αλμωπός Αριδαίας – Πιερικός
Νίκη Βόλου – Αν. Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
ΠΑΟΚ Β – Βέροια
Τρίκαλα – Τρίγλια
ΑΕΛ – Πανσερραϊκός
Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Β
Ρεπό: Θεσπρωτός

5η – 22η αγωνιστική
Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας
Τρίγλια – ΑΕΛ
Βέροια – Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ Β
Αν. Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός – Νίκη Βόλου
Ξάνθη – Αλμωπός Αριδαίας
Θεσπρωτός – Καβάλα
Ρεπό: Ολυμπιακός Β

6η – 23η αγωνιστική
Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
Νίκη Βόλου – Ξάνθη
Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός
ΠΑΟΚ Β – Αν. Καρδίτσας
Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου
ΑΕΛ – Βέροια
Απόλλων Λάρισας – Τρίγλια
Ολυμπιακός Β – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Καβάλα

7η – 24η αγωνιστική
Τρίγλια – Ολυμπιακός Β
Βέροια – Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας – Τρίκαλα
Πιερικός – ΠΑΟΚ Β
Ξάνθη – Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου
Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

8η – 25η αγωνιστική
Νίκη Βόλου – Καβάλα
Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός
ΠΑΟΚ Β – Ξάνθη
Τρίκαλα – Πιερικός
ΑΕΛ – Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
Ολυμπιακός Β – Βέροια
Πανσερραϊκός – Τρίγλια
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η – 26η αγωνιστική
Βέροια – Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Β
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας
Πιερικός – ΑΕΛ
Ξάνθη – Τρίκαλα
Θεσπρωτός – ΠΑΟΚ Β
Καβάλα – Ολυμπιακός Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Τρίγλια

10η – 27η αγωνιστική
Ολυμπιακός Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας
ΠΑΟΚ Β – Καβάλα
Τρίκαλα – Θεσπρωτός
ΑΕΛ – Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας – Πιερικός
Ολυμπιακός Β – Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου
Τρίγλια – Βέροια
Ρεπό: Νίκη Βόλου

11η – 28η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου – Τρίγλια
Αν. Καρδίτσας – Πανσερραϊκός
Πιερικός – Ολυμπιακός Β
Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας
Θεσπρωτός – ΑΕΛ
Καβάλα – Τρίκαλα
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΟΚ Β
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: Βέροια

12η – 29η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Β – Νίκη Βόλου
Τρίκαλα – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ – Καβάλα
Απόλλων Λάρισας – Θεσπρωτός
Ολυμπιακός Β – Ξάνθη
Πανσερραϊκός – Πιερικός
Τρίγλια – Αν. Καρδίτσας
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

13η – 30ή αγωνιστική
Αν. Καρδίτσας – Βέροια
Πιερικός – Τρίγλια
Ξάνθη – Πανσερραϊκός
Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Β
Καβάλα – Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ
Νίκη Βόλου – Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου – ΠΑΟΚ Β
Ρεπό: Απόλλων Πόντου

14η- 31η αγωνιστική
Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΛ – Νίκη Βόλου
Απόλλων Λάρισας – Αλμωπός Αριδαίας
Ολυμπιακός Β – Καβάλα
Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός
Τρίγλια – Ξάνθη
Βέροια – Πιερικός
Απόλλων Πόντου – Αν. Καρδίτσας
Ρεπό: ΠΑΟΚ Β

15η – 32η αγωνιστική
Πιερικός – Απόλλων Πόντου
Ξάνθη – Βέροια
Θεσπρωτός – Τρίγλια
Καβάλα – Πανσερραϊκός
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Β
Νίκη Βόλου – Απόλλων Λάρισας
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ
ΠΑΟΚ Β – Τρίκαλα
Ρεπό: Αν. Καρδίτσας

16η – 33η αγωνιστική
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου
Ολυμπιακός Β – Νίκη Βόλου
Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας
Τρίγλια – Καβάλα
Βέροια – Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου – Ξάνθη
Αν. Καρδίτσας – Πιερικός
Ρεπό: Τρίκαλα

17η – 34η αγωνιστική
Ξάνθη – Αν. Καρδίτσας
Θεσπρωτός – Απόλλων Πόντου
Καβάλα – Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας – Τρίγλια
Νίκη Βόλου – Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Ολυμπιακός Β
ΠΑΟΚ Β – Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα – ΑΕΛ
Ρεπό: Πιερικός

spot_img

Διαφημίσεις