ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ

Ναι Μπορούμε 

 Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης

  1. ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1977
  2. ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΗΛΙΑ 1936
  3. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1498
  4. ΜΠΟΣΜΠΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1100
  5. ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1052
  6. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 682
  7. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 603
  8. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 542
  9. ΤΣΕΤΙΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ 387
  10. ΚΑΛΛΙΣΤΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 384
  11. ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ του ΓΙΟΥΡΙ 353
  12. ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 326
  13. ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 302
  14. ΛΙΟΝΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 210
  15. ΔΗΜΟΥ ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 201

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών

  1. ΠΡΙΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1699
  2. ΜΠΕΝΗ ΧΡΥΣΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 1316
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ(ΠΑΡΗΣ) του ΛΑΖΑΡΟΥ 1176
  4. ΤΡΑΓΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 730
  5. ΝΕΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 671
  6. ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΑΛΗΝΟΥ 499
  7. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ(ΜΑΓΔΑ) του ΗΛΙΑ 457
  8. ΜΙΣΣΙΡΙΑΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 379
  9. ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ(ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 349
  10. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΘΩΜΑ 290
  11. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΑΣΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 264
  12. ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΑΒΒΑ 251
  13. ΚΟΜΙΣΕΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 201
  14. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 179

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού

  1. ΓΚΕΝΤΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1431
  2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΥ 1178
  3. ΑΜΠΑΤΖΙΑ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1169
  4. ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 829
  5. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 788
  6. ΚΑΡΑΝΤΑΓΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 771
  7. ΚΙΟΣΕΠΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 522
  8. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 381
  9. ΚΩΣΤΟΥΔΗ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 303

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου

  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 913
  2. ΣΑΡΑΝΤΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ 882
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 613
  4. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΤΡΥΦΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ 603
  5. ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΕΝΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 520
  6. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 519

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων

  1. ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1469
  2. ΣΕΧΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ 1147
  3. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 867
  4. ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 704
  5. ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΟΔΟΤΟΥ 669
  6. ΣΑΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 399

Σωστή Επιλογή 

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης

  1. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 950
  2. ΤΣΙΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 946
  3. ΤΙΜΟΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  853
  4. ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 683
  5. ΦΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 603
  6. ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 517
  7. ΣΚΑΡΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 457
  8. ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 425
  9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ-ΧΩΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 366
  10. ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 360
  11. ΜΑΡΟΥΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 156
  12. ΜΩΡΑΛΗ-ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 132
  13. ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 107
  14. ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΥΛΟΥ 80
  15. ΜΗΤΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 61

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών

  1. ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 464
  2. ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 357
  3. ΚΟΝΤΙΔΟΥ-ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 354
  4. ΓΕΝΝΕΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 352
  5. ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 315
  6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΑΡΑΣΙΑ (ΣΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 312
  7. ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 301
  8. ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 293
  9. ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ 283
  10. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 263
  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 184
  12. ΚΑΤΣΑΓΚΙΩΤΟΥ-ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 179
  13. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 114
  14. ΚΟΝΔΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 101

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού

  1. ΚΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΕΥΦΡΑΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 318
  2. ΚΙΑΧΑΓΙΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 279
  3. ΕΥΔΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 277
  4. ΑΖΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 267
  5. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 241
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 209
  7. ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΠΑΥΛΟΥ 192
  8. ΤΟΡΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ 138
  9. ΚΟΣΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου

  1. ΜΑΛΑΚΟΖΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΦΩΤΙΟΥ 799
  2. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΙΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 605
  3. ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 539
  4. ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 399
  5. ΒΑΡΥΤΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 347
  6. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 209

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων

  1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 743
  2. ΚΑΛΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 672
  3. ΑΛΕΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 672
  4. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 405
  5. ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 370
  6. ΠΑΠΙΑΜΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 258

Παγγαίο Αύριο 

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης

  1. ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 86
  2. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 84
  3. ΣΤΕΤΣΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΝΝΥ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 82
  4. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 69
  5. ΤΖΑΜΠΕΓΙΑ ΓΙΟΕΛ (ΓΙΩΡΓΟΣ) του ΦΑΤΟΣ 66
  6. ΜΟΥΛΛΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
  7. ΝΟΒΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54
  8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΛΣΑΜΗ 48
  9. ΜΠΑΡΔΟΣΙ ΜΠΕΣΝΙΚ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΙΜΠΡΑΧΙΜ 20
  10. ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών

  1. ΤΣΙΓΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΑΡΘΕΝΗ 78
  2. ΣΚΑΡΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
  3. ΦΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΑ 39
  4. ΖΡΑΦΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
  5. ΚΗΡΥΤΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 31
  6. ΔΗΜΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29
  7. ΚΟΥΡΟΥΚΑΦΑ-ΚΑΣΤΑΝΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ 28
  8. ΚΥΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 25
  9. ΑΣΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού

  1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΘΙΜΟΥ 59
  2. ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 51
  3. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 36
  4. ΡΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31
  5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16
  6. ΑΛΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου

  1. ΚΕΓΑΧΙΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 54
  2. ΚΥΡΜΠΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ 34
  3. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ- ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
  4. ΠΑΠΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων

  1. ΚΑΡΑΚΟΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 208
  2. ΑΛΕΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 113
  3. ΚΑΘΑΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 74
  4. ΜΠΟΖΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 48
  5. ΚΑΡΓΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ 36

Όραμα και Ανάπτυξη 

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης

  1. ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΜΜΑNΟΥHΛ 108
  2. ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 79
  3. ΤΟΠΤΣΗ ΘΕΟΦΙΛΙΤΣΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 55
  4. ΚΑΪΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 36
  5. ΤΣΙΣΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 27
  6. ΞΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 23
  7. ΚΡΗΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18
  8. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
  9. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
  10. ΤΖΙΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8
  11. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών

  1. ΤΖΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 105
  2. ΛΙΑΡΓΚΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49
  3. ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
  4. ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 33
  5. ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 30
  6. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
  7. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18
  8. ΤΣΙΜΗΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 13
  9. ΞΥΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 9

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού

  1. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ-ΤΣΙΜΗΡΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 76
  2. ΖΙΡΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
  3. ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 26
  4. ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 19
  5. ΤΣΙΜΗΡΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 17
  6. ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου

  1. ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 52
  2. ΤΣΙΜΗΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30
  3. ΤΟΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 18
  4. ΚΡΗΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14
  5. ΜΠΕΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 13
  6. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 11

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων

  1. ΦΛΩΡΟΣ ΦΛΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 204
  2. ΦΛΩΡΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 178
  3. ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 90
  4. ΒΙΖΒΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 79
  5. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΔΑΝΙΗΛ 34

Λαϊκή Συσπείρωση Παγγαίου

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 72
  2. ΔΗΜΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 20
  3. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 20
  4. ΜΑΔΕΜΤΖΟΓΛΟΥ ΜΠΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18
  5. ΡΑΛΛΗ ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  17
  6. ΜΑΣΤΙΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 16
  7. ΣΕΡΕΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 14
  8. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14
  9. ΚΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 11
  10. ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 8

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών

  1. ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 54
  2. ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 42
  3. ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 37
  4. ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 27
  5. ΠΑΛΗΚΗΡΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 26
  6. ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 26
  7. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 10
  8. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 8
  9. ΡΟΥΛΗ ΜΑΛΧΟΒ ΑΝΝΕΝΤΟΡΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΙΟΧΑΝΝΕΣ ΕΡΝΕΣΤ 5

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού

  1. ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 82
  2. ΦΑΚΑΚΗ ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 45
  3. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
  4. ΑΖΛΗ ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 37
  5. ΚΑΛΦΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36
  6. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  22

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου

  1. ΦΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 27
  2. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 26
  3. ΝΕΣΤΟΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 15
  4. ΣΙΚΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 9

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων

  1. ΠΟΔΟΓΟΡΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 35
  2. ΖΩΪΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 32
  3. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18
  4. ΚΟΛΑΞΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 8