Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής

1η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης  – Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού  – Πανσερραϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας  – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός  – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου – Πότου  – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Κιλκισιακός
2η αγωνιστική
Κιλκισιακός  – Αετός Ορφανού
Ένωση Αλεξανδρούπολης  – Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου  – Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανσερραϊκός  – Πανδραμαϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου  – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Νέστος Χρυσούπολης  – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού
3η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  – Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού  – Κιλκισιακός
Δόξα Κάτω Καμήλας  – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου – Πότου  – Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης  – Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης  – Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Πανδραμαϊκός
4η αγωνιστική
Ηρακλής Νέου Ζυγού  – Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης  – Δόξα Κάτω Καμήλας
Κιλκισιακός  – Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης  – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Άρης Αβάτου  – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός  – Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Ορφέας Puma Ξάνθης
5η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  – Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός  – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Θεολόγου – Πότου  – Κεραυνός Πέρνης
Ορφέας Puma Ξάνθης  – Κιλκισιακός
Νέστος Χρυσούπολης  – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός  – Άρης Αβάτου
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου
6η αγωνιστική
Πανδραμαϊκός  – Αετός Ορφανού
Δόξα Κάτω Καμήλας  – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Ηρακλής Νέου Ζυγού  – Ορφέας Puma Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης  – Νέστος Χρυσούπολης
Κιλκισιακός  – Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης  – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Άρης Αβάτου
7η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Ορφέας Puma Ξάνθης  – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης  – Δόξα Κάτω Καμήλας
Απόλλων Παραλιμνίου  – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανσερραϊκός  – Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου  – Κιλκισιακός
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης
8η αγωνιστική
Ορφέας Puma Ξάνθης  – Αετός Ορφανού
Δόξα Θεολόγου – Πότου  – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός  – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Κάτω Καμήλας  – Πανσερραϊκός
Ηρακλής Νέου Ζυγού  – Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός  – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης
9η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  – Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου  – Ορφέας Puma Ξάνθης
Πανσερραϊκός  – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Άρης Αβάτου  – Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης  – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Κεραυνός Πέρνης  – Κιλκισιακός
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας
10η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου  – Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης  – Πανσερραϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης  – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός  – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας  – Κιλκισιακός
Ηρακλής Νέου Ζυγού  – Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου – Πότου
11η αγωνιστική
Αετός Ορφανού  – Πανσερραϊκός
Άρης Αβάτου  – Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης  – Ορφέας Puma Ξάνθης
Κιλκισιακός  – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Κεραυνός Πέρνης  – Πανδραμαϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας  – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
12η αγωνιστική
Άρης Αβάτου  – Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου  – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης  – Κιλκισιακός
Ορφέας Puma Ξάνθης  – Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Θεολόγου – Πότου  – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανδραμαϊκός  – Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό: Πανσερραϊκός
13η αγωνιστική
Ένωση Αλεξανδρούπολης  – Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός  – Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης  – Απόλλων Παραλιμνίου
Ηρακλής Νέου Ζυγού  – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας  – Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Θεολόγου – Πότου  – Πανδραμαϊκός
Ρεπό: Αετός Ορφανού